"Dzięki nam nawiążesz nowe kontakty biznesowe dzięki innowacyjnej i elastycznej formule."

Zapraszamy na kolejną edycję blogowania o dyrektorach marketingu. Reklama to nasza pasja.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, z pewnością zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób wyróżnić firmę.

Jest na to wiele sposobów. Jednym z nich są litery przestrzenne. Są to tablice efektownie podświetlone diodami, najczęściej z logiem firmy. Do produkcji używany najczęściej pleksiglasu, z wygrawerowanym projektem, który załamuje światło LED z listwy. Reklama wizualna, świetlna na tle różnych niepodświetlonych banerów, pylonów, z pewnością jako pierwsza zwróci na siebie uwagę. Litery podświetlane sprawiają, że twoja firma nabiera nowych barw i przyciąga nowych klientów. Jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie, jeżeli chcesz się wyróżniać!

Nie znajdziesz nic lepszego! Zamontuj własną grafikę lub nazwę swojej firmy i ciesz się niepowtarzalnością. Reklama wizualna, świetlna ma świecić! Świecić mocnym i dobrze rozproszonym światłem o głębokich barwach.

Zastosowanie może być wszelakie, jako reklamy zewnętrzne, oznakowanie wewnętrzne budynków lub element dekoracyjny. Jeżeli chcesz aby twoja firma była oryginalna, jest to najlepsze rozwiązanie dla ciebie. Nie musisz wydawać majątku, jest to tanie, a za razem przyciągające wzrok rozwiązanie. Najważniejsze jest aby rzucać się w oczy. To przyciągnie klienta, a twojej firmie pomoże rozwinąć skrzydła.
Jeżeli nie masz pomysłu, jak ma wyglądać twoje logo, zwróć się do jednej z firm świadczących podobne usługi (jak przykładowo Grafol). Przekonaj się jakie to proste. Wybierz coś specjalnie dla siebie i swojej firmy. Zapomnij o zwykłych banerach, to rozwiązanie jest dużo lepsze. Podświetlane litery stają się oznaką dobrze prosperującej firmy. Jeśli dobrze poszukasz, to możesz to wszystko mieć za naprawdę niewielkie pieniądze! To może być coś czego ty i twoja firma potrzebujecie.

Okiem reportera

reklama

promocja

pr