"Dzięki nam nawiążesz nowe kontakty biznesowe dzięki innowacyjnej i elastycznej formule."

Zapraszamy na kolejną edycję blogowania o dyrektorach marketingu. Reklama to nasza pasja.

Książka ze zdjęciami to świetny pomysł na prezent.

Jeżeli nie macie jakichś innych pomysłów to warto pomyśleć o wykonaniu takiej książki. Jest to o tyle dobre, że sami możecie wybrać zdjęcia jakie się tam znajdą i w dowolnej ilości. Oczywiście musi być ich kilka lub też nawet kilkanaście, tak aby zakładanie całej książki ma sens. Wiele punktów fotograficznych oferuje obecnie takie fotoksiążki w bardzo atrakcyjnych cenach. Według mnie lepiej zrobić taką książkę, niż zakładać tradycyjny album ze zdjęciami. 
Oczywiście, jeżeli ktoś ma masę zdjęć to jak najbardziej musi trzymać je dobrze zabezpieczone w albumie, jednak to fotoalbumy mają atrakcyjniejszą i ładniejszą formę. Dzięki temu można zrobić komuś naprawdę miły prezent albo samemu sobie zrobić taką ładną książkę z najlepszymi zdjęciami z danymi osobami albo wspomnieniami z wakacji. Przykładem takiego fotoalbumu może być wspomnienie ze ślubu albo z wieczoru panieńskiego/kawalerskiego. Przyjaciółki lub przyjaciele przyszłego Pana Młodego/Panny Młodej mogą w dniu samego ślubu wręczyć mu taka niecodzienną pamiątkę wspaniałej i zapewne szalonej zabawy.
O fotoksiążkach dowiesz się więcej tutaj 
Można taką książkę ze zdjęciami wręczyć dziadkom, którzy mają już zaszczytną rocznicę ślubu. W środku wkleić zdjęcia z ich wspólnego życia albo umieścić tam zdjęcia wszystkich najbliższych członków rodziny. Takich zdjęć na pewno będzie sporo i powstanie z tego świetna książka. Oczywiście wykonanie będzie bardzo staranne, na sztywnych kartkach, które mogą mieć najróżniejsze wzory,nawet czasem jakieś wytłoczenia. Okładka książki również będzie bardzo ozdobna i będzie swym wyglądem przypominała zaszczytne dzieło literackie.

Okiem reportera

fotoalbumy

książka ze zdjęciami

fotoksiążki